Sıkça Sorulan Sorular

E-Ticaret Paketleri İle İlgili Merak Edilen Soruların Cevaplarını Aşağıda Bulabilirsiniz.

Evet. Paketlerden herhangi birisini satın almanız durumunda web siteniz gün içerisinde ekibimiz tarafından kurulur. Kurulum tamamlandıktan sonra yine gün içerisinde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yönetim paneli yapısının hem mobil uyumlu olması hemde kolay kullanıcı arayüzüne sahip olması nedeniyle e-ticaret sitenizi rahatlıkla yönetebileceksiniz. Siz sadece satışlarınıza odaklanın. Dotcomsoft mühendisleri sizin için herşeyi düşündü.

E-ticaret sürecinizin başından itibaren sizlere yardımcı olmak teknik ekibimizin öncelikli görevi. Bu aşamada e-ticaret süreçlerinin tamamında Dotcomsoft teknik destek ekibi yanınızda.

Tüm Dotcomsoft hazır e ticaret sitesi fiyatlarına hosting, alanadı ve SSL sertifikası dahildir. Ek ücret ödemezsiniz. Mevcut bir alan adınız varsa dilerseniz bu alan adı ile de e-ticaret sitenizi yayınlayabilirsiniz.

Dotcomsoft e-ticaret paketlerinin demo versiyonlarının tamamını inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz süre boyunca demo panel kısmınında incelemesini yapabilirsiniz.

Türkiye’de aktif olarak hizmet veren tüm banka sanal pos altyapıları sistemimiz tarafından desteklenmektedir. Ek olarak sistemimiz birçok ödeme sistemi ile de entegredir.

(+90) 216 988 6010
Kayseri Ofis : (+90) 352 504 4691

" class="btn btn-gradient gradient-7 rounded-pill" style="width:100%;height:60px;">    HEMEN BİLGİ İÇİN :

İstanbul Ofis : (+90) 216 988 6010
Kayseri Ofis : (+90) 352 504 4691

Türkiye'de ve Dünya genelinde e-ticaret alt yapısı için firmaların ortak tercihi Dotcomsoft E-ticaret alt yapısı oldu.